Onze Hoofdsponsor -


 Weerbericht -


 Gebruikers online -

2 gasten, 0 leden


Meeste online vandaag: 2.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 02:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -

No birthday's this month

 Stad Antwerpen -





 Nieuws -

30/08/2014 : BH LJILJANI vs KFC BRABO om 16u00 op terrein Rochus Deurne Boterlaarbaan : beker

 Klassement 3 Afdeling A -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1SPORTING VASO221732803553
2ENTREPOT DU CONGO221624661752
3BACCHUS221354552643
4KFC BRABO221363714842
5JC.KADDISH221093475133
6AMBER D229103526830
7R.T.P.22886465530
8MATTI227114384425
9MASSIVE227114404025
10EENDRACHT224144416916
11PANDA225170286915
12DEN BENGEL224171347613

 Laatste Berichten -

06/09/2014 : KFC BRABO vs ENTREPOT DU CONGO : stats 
Last update: angrek  - augustus 31, 2014, 03:37:12 pm
30/08/2014 : BH LJILJANI vs KFC BRABO : uitslagen 
Last update: angrek  - augustus 31, 2014, 03:29:47 pm
30/08/2014 : BH LJILJANI vs KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - augustus 31, 2014, 03:28:58 pm
Voorbereiding nieuwe seizoen 
Last update: angrek  - augustus 29, 2014, 01:16:27 pm
30/08/2014 : BH LJILJANI vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - augustus 20, 2014, 02:12:29 pm
30/08/2014 : BH LJILJANI vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - augustus 20, 2014, 02:11:37 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

Rutger


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

september 2014
z m d w d v z
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 Links -