Onze Hoofdsponsor -


 Weerbericht -


 Gebruikers online -

1 gast, 0 leden


Meeste online vandaag: 2.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 02:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -


 Stad Antwerpen -





 Nieuws -

KFC BRABO in 2de Afdeling volgend seizoen !!!

 Aftellen -


 Klassement 3 Afdeling A -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1SPORTING VASO221732803553
2ENTREPOT DU CONGO221624661752
3BACCHUS221354552643
4KFC BRABO221363714842
5JC.KADDISH221093475133
6AMBER D229103526830
7R.T.P.22886465530
8MATTI227114384425
9MASSIVE227114404025
10EENDRACHT224144416916
11PANDA225170286915
12DEN BENGEL224171347613

 Laatste Berichten -

25ste Minivoetbal tornooi te Kontich op zondag 3 augustus 2014 
Last update: angrek  - juni 27, 2014, 01:36:16 pm
5 april 2014 : DEN BENGEL - KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - april 05, 2014, 06:42:46 pm
Ons terrein 
Last update: angrek  - april 03, 2014, 06:47:17 pm
Algemene Vergadering 2014 
Last update: angrek  - maart 30, 2014, 04:36:23 pm
5 april 2014 : DEN BENGEL - KFC BRABO : uitslagen 
Last update: angrek  - maart 30, 2014, 04:33:54 pm
5 april 2014 : DEN BENGEL - KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - maart 29, 2014, 08:35:35 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

John DG


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

juli 2014
z m d w d v z
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

 Links -