Onze Hoofdsponsor -


 Ons terrein -

Ons terrein :

Stedelijk sportcentrum Het Rooi

Berchemstadionstraat, 2600 Berchem

 


 Gebruikers online -

2 gasten, 0 leden


Meeste online vandaag: 1.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 01:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -

No birthday's this month

 Weerbericht -


 Nieuws -

14/11/2015 : UMICORE vs KFC BRABO om 15u00 op hun terrein

 Klassement 2de Afdeling B -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1DE BRUG751119416
2HOUTBEURS751116816
3NONKEL JAN752026815
4DEURNESE TURNERS B7520241715
5TOREKE7421111213
6UMICORE7331211610
7P.S.K.7331191810
8TC BRABO722313149
9AC DE HEIDE725012176
10VIDAM72507186
11KFC BRABO716011263
12AMBER E71607283

 Laatste Berichten -

14/11/2015 : UMICORE vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - november 13, 2015, 11:40:51 am
14/11/2015 : UMICORE vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - november 13, 2015, 11:40:30 am
07/11/2015 : KFC BRABO vs AC DE HEIDE : stats 
Last update: angrek  - november 06, 2015, 12:10:51 pm
24/10/2015 : TOREKE vs KFC BRABO : uitslagen 
Last update: angrek  - oktober 25, 2015, 11:45:36 am
24/10/2015 : TOREKE vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - oktober 25, 2015, 11:43:21 am
24/10/2015 : TOREKE vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - oktober 23, 2015, 11:16:00 am

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

KFCB anno 2011


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

februari 2016
z m d w d v z
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29

 Links -