Onze Hoofdsponsor -


 Nieuwe spelers gezocht ! -


KFC BRABO zoekt voor het seizoen 2015 - 2016 nog nieuwe spelers.  Ge´nteresseerden kunnen zich melden bij de secretaris via email op angrek@telenet.be.
We kijken er naar uit.


 Gebruikers online -

1 gast, 0 leden


Meeste online vandaag: 4.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 01:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -


 Weerbericht -


 Nieuws -

28/03/2015 : VIDAM vs KFC BRABO om 14u30 op hun terrein
 

 Klassement 2de Afdeling B -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1HOUTBEURS181512731947
2NUOVO GRANICO181521481946
3BH LJILJANI181431773643
4DE BRUG17944371931
5DEURNESE TURNERS B18882483826
6AC DE HEIDE17764404425
7TOREKE18693333121
8AMBER E18477293919
9KFC BRABO185121325116
10VIDAM184104254016
11JEE DEE B183141187410
12RIO18216031816

 Laatste Berichten -

21/03/2014 : KFC BRABO vs BH LJILJANI : uitslagen 
Last update: angrek  - maart 21, 2015, 06:03:02 pm
28/03/2015 : VIDAM vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - maart 21, 2015, 06:00:13 pm
28/03/2015 : VIDAM vs KFC BRABO : Stats 
Last update: angrek  - maart 21, 2015, 05:58:48 pm
21/03/2014 : KFC BRABO vs BH LJILJANI : stats 
Last update: angrek  - maart 15, 2015, 03:44:32 pm
14/03/2015 : DEURNESE TURNERS B vs KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - maart 15, 2015, 03:38:17 pm
14/03/2015 : DEURNESE TURNERS B vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - maart 15, 2015, 03:38:00 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

Basil


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

maart 2015
z m d w d v z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

 Links -