Onze Hoofdsponsor -


 Weerbericht -


 Gebruikers online -

2 gasten, 0 leden


Meeste online vandaag: 3.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 02:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -


 Stad Antwerpen -





 Nieuws -

30/08/2014 : BH LJILJANI vs KFC BRABO om 16u00 op terrein Rochus Deurne Boterlaarbaan : beker

 Klassement 3 Afdeling A -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1SPORTING VASO221732803553
2ENTREPOT DU CONGO221624661752
3BACCHUS221354552643
4KFC BRABO221363714842
5JC.KADDISH221093475133
6AMBER D229103526830
7R.T.P.22886465530
8MATTI227114384425
9MASSIVE227114404025
10EENDRACHT224144416916
11PANDA225170286915
12DEN BENGEL224171347613

 Laatste Berichten -

Voorbereiding nieuwe seizoen 
Last update: angrek  - augustus 29, 2014, 01:16:27 pm
30/08/2014 : BH LJILJANI vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - augustus 20, 2014, 02:12:29 pm
30/08/2014 : BH LJILJANI vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - augustus 20, 2014, 02:11:37 pm
25ste Minivoetbal tornooi te Kontich op zondag 3 augustus 2014 
Last update: angrek  - augustus 10, 2014, 05:34:55 pm
Vanaf seizoen 2014-2015 ons nieuwe terrein 
Last update: angrek  - augustus 10, 2014, 04:37:11 pm
Reeksindeling seizoen 2014 - 2015 
Last update: angrek  - augustus 10, 2014, 04:26:19 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

KFC Brabo 24/04/2010


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

augustus 2014
z m d w d v z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

 Links -