Onze Hoofdsponsor -


 Weerbericht -


 Gebruikers online -

2 gasten, 1 lid


[Newbie]

Meeste online vandaag: 4.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 02:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -


 Stad Antwerpen -





 Nieuws -

04/10/2014 : KFC BRABO vs RIO om 15u00 op ons terrein

 Klassement 2de Afdeling B -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1HOUTBEURS22001216
2DEURNESE TURNERS B22001036
3DE BRUG2200616
4BH LJILJANI22001136
5NUOVO GRANICO2110363
6KFC BRABO2110113
7AC DE HEIDE2110443
8VIDAM1010030
9AMBER E1010140
10TOREKE2020140
11RIO20203110
12JEE DEE B20200110

 Laatste Berichten -

04/10/2014 : KFC BRABO vs RIO : stats  
Last update: angrek  - september 27, 2014, 05:28:21 pm
27/09/2014 : TOREKE vs KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - september 27, 2014, 05:24:40 pm
27/09/2014 : TOREKE vs KFC BRABO : uitslagen 
Last update: angrek  - september 27, 2014, 05:24:26 pm
27/09/2014 : TOREKE vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - september 20, 2014, 06:50:23 pm
27/09/2014 : TOREKE vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - september 20, 2014, 06:47:04 pm
20/09/2014 : KFC BRABO vs NUOVO GRANICO : uitslagen 
Last update: angrek  - september 20, 2014, 06:41:52 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

GINO


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

oktober 2014
z m d w d v z
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

 Links -