Onze Hoofdsponsor -


 Nieuwe spelers gezocht ! -


KFC BRABO zoekt voor het seizoen 2015 - 2016 nog nieuwe spelers.  Ge´nteresseerden kunnen zich melden bij de secretaris via email op angrek@telenet.be.
We kijken er naar uit.


 Gebruikers online -

1 gast, 0 leden


Meeste online vandaag: 4.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 01:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -


 Weerbericht -


 Nieuws -

07/03/2014 : KFC BRABO vs HOUTBEURS om 15u00 op ons terrein
 

 Klassement 2de Afdeling B -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1HOUTBEURS161312651741
2NUOVO GRANICO161321411440
3BH LJILJANI161231703437
4DE BRUG15843321827
5DEURNESE TURNERS B16772433223
6AC DE HEIDE15663374221
7TOREKE16583292718
8AMBER E16466263518
9KFC BRABO165101294316
10VIDAM16493253715
11JEE DEE B163121166910
12RIO16214027726

 Laatste Berichten -

07/03/2014 : KFC BRABO vs HOUTBEURS : stats 
Last update: angrek  - maart 01, 2015, 02:29:28 pm
28/02/2014 : AMBER E vs KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - maart 01, 2015, 02:26:15 pm
28/02/2014 : AMBER E vs KFC BRABO : uitslagen 
Last update: angrek  - februari 21, 2015, 06:04:17 pm
28/02/2014 : AMBER E vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - februari 21, 2015, 06:00:29 pm
28/02/2014 : AMBER E vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - februari 21, 2015, 05:58:51 pm
21/02/2014 : KFC BRABO vs AMBER C - Beker : verslag 
Last update: angrek  - februari 21, 2015, 05:56:25 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

Kris


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

maart 2015
z m d w d v z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

 Links -