Onze Hoofdsponsor -


 Nieuwe spelers gezocht ! -


KFC BRABO zoekt voor het seizoen 2015 - 2016 nog nieuwe spelers.  Ge´nteresseerden kunnen zich melden bij de secretaris via email op angrek@telenet.be.
We kijken er naar uit.


 Gebruikers online -

3 gasten, 0 leden


Meeste online vandaag: 3.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 01:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -

No birthday's this month

 Weerbericht -


 Nieuws -

En nu uitrusten en alle kwetsuren laten genezen.  We starten terug op 2 augustus.
 

 Klassement 2de Afdeling B -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1NUOVO GRANICO221822541956
2HOUTBEURS221723802654
3BH LJILJANI221732924053
4DE BRUG221354582343
5DEURNESE TURNERS B221192624235
6AC DE HEIDE228104455528
7KFC BRABO228131425925
8TOREKE227123454524
9AMBER E22598375023
10VIDAM225134295019
11JEE DEE B224171269413
12RIO222200341016

 Laatste Berichten -

Statistieken 2014- 2015 
Last update: angrek  - mei 23, 2015, 05:01:19 pm
22/05/2015 : DALTONS vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - mei 22, 2015, 09:35:25 am
09/05/2015 : KFC BRABO vs NUOVO GRANICO : uitslagen 
Last update: angrek  - mei 11, 2015, 08:03:14 pm
09/05/2015 : KFC BRABO vs NUOVO GRANICO : verslag 
Last update: angrek  - mei 11, 2015, 06:00:30 pm
25/04/2015 : FOXES vs KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - april 27, 2015, 07:47:20 pm
09/05/2015 : KFC BRABO vs NUOVO GRANICO : stats 
Last update: angrek  - april 27, 2015, 01:24:21 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

KFC BRABO op het tornooi van St.-Martinus 06/08/2012


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

mei 2015
z m d w d v z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

 Links -