Onze Hoofdsponsor -


 Nieuwe spelers gezocht ! -


KFC BRABO zoekt voor het seizoen 2015 - 2016 nog nieuwe spelers.  Ge´nteresseerden kunnen zich melden bij de secretaris via email op angrek@telenet.be.
We kijken er naar uit.


 Gebruikers online -

1 gast, 0 leden


Meeste online vandaag: 1.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 01:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -


 Weerbericht -


 Nieuws -

11/04/2015 : KFC BRABO vs TOREKE om 15u00 op ons terrein
 

 Klassement 2de Afdeling B -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1HOUTBEURS191612752050
2NUOVO GRANICO191621501949
3BH LJILJANI191531813646
4DE BRUG181044401934
5DEURNESE TURNERS B19982523929
6AC DE HEIDE18774414625
7TOREKE196103343521
8AMBER E19487294219
9KFC BRABO195131325516
10VIDAM194114254216
11JEE DEE B194141247513
12RIO19217032876

 Laatste Berichten -

28/03/2015 : VIDAM vs KFC BRABO : uitslagen 
Last update: angrek  - maart 28, 2015, 05:30:16 pm
21/03/2014 : KFC BRABO vs BH LJILJANI : uitslagen 
Last update: angrek  - maart 21, 2015, 06:03:02 pm
28/03/2015 : VIDAM vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - maart 21, 2015, 06:00:13 pm
28/03/2015 : VIDAM vs KFC BRABO : Stats 
Last update: angrek  - maart 21, 2015, 05:58:48 pm
21/03/2014 : KFC BRABO vs BH LJILJANI : stats 
Last update: angrek  - maart 15, 2015, 03:44:32 pm
14/03/2015 : DEURNESE TURNERS B vs KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - maart 15, 2015, 03:38:17 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

Basil


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

april 2015
z m d w d v z
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

 Links -