Onze Hoofdsponsor -


 Weerbericht -


 Gebruikers online -

2 gasten, 0 leden


Meeste online vandaag: 3.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 02:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -

31-10 eddy (60)

 Stad Antwerpen -





 Nieuws -

25/10/2014 : NOEVEREN vs KFC BRABO om 15u00 op hun terrein : beker
 

 Klassement 2de Afdeling B -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1DEURNESE TURNERS B540127713
2DE BRUG530211311
3HOUTBEURS430117410
4NUOVO GRANICO53119910
5BH LJILJANI5311211110
6KFC BRABO53201159
7TOREKE52301266
8AMBER E41216144
9AC DE HEIDE513112184
10JEE DEE B51404263
11VIDAM30300100
12RIO50507240

 Laatste Berichten -

25/10/2014 : NOEVEREN vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - oktober 22, 2014, 02:14:27 pm
25/10/2014 : NOEVEREN vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - oktober 21, 2014, 01:54:20 pm
18/10/2014 : KFC BRABO vs JEE DEE B : verslag 
Last update: angrek  - oktober 21, 2014, 01:49:32 pm
18/10/2014 : KFC BRABO vs JEE DEE B : uitslagen 
Last update: angrek  - oktober 21, 2014, 01:48:26 pm
18/10/2014 : KFC BRABO vs JEE DEE B : stats 
Last update: angrek  - oktober 12, 2014, 05:40:41 pm
11/10/2014 : DE BRUG vs KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - oktober 12, 2014, 05:38:39 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

Zino


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

oktober 2014
z m d w d v z
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

 Links -