Onze Hoofdsponsor -


 Weerbericht -


 Gebruikers online -

2 gasten, 0 leden


Meeste online vandaag: 3.
Meeste online ooit: 11 (oktober 10, 2013, 02:00:17 pm)

 Wie is online?

 Verjaardagen -


 Stad Antwerpen -





 Nieuws -

29/11/2014 : KFC BRABO vs DEURNESE TURNERS B om 15u00 op ons terrein
 

 Klassement 2de Afdeling B -

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1HOUTBEURS760131719
2NUOVO GRANICO8611171019
3DE BRUG851222617
4BH LJILJANI8521342016
5DEURNESE TURNERS B8422321714
6TOREKE843119813
7KFC BRABO8341151510
8AC DE HEIDE824219248
9AMBER E813410207
10VIDAM71516224
11RIO817014333
12JEE DEE B81705423

 Laatste Berichten -

Spelers Statistieken 
Last update: angrek  - november 23, 2014, 04:02:26 pm
29/11/2014 : KFC BRABO vs DEURNESE TURNERS B : stats 
Last update: angrek  - november 23, 2014, 12:17:33 pm
22/11/2014 : HOUTBEURS vs KFC BRABO : verslag 
Last update: angrek  - november 23, 2014, 12:13:43 pm
22/11/2014 : HOUTBEURS vs KFC BRABO : uitslagen 
Last update: angrek  - november 23, 2014, 12:13:16 pm
22/11/2014 : HOUTBEURS vs KFC BRABO : stats 
Last update: angrek  - november 17, 2014, 02:11:43 pm
22/11/2014 : HOUTBEURS vs KFC BRABO : clubinfo 
Last update: angrek  - november 17, 2014, 02:07:20 pm

 Team Foto -


 Club Logo -


 Foto's -

Dirk DB


 Bezoekers -

Code for Counter in PHP
Vanaf 01 mei 2012


 Kalender -

november 2014
z m d w d v z
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

 Links -